SPRAWDZANIE NIAŃ

W życiu każdego z rodziców jednym z najcięższych momentów rodzicielstwa jest „oddanie” dziecka pod opiekę niani. Są to momenty bardzo stresujące, dlatego rolą każdego z nas jest wybór odpowiedniej osoby.
Przy wyborze opiekunki dla swojego dziecka, zawsze będziemy starać się wybrać osobę, która otoczy naszą pociechę miłością, zainteresowaniem a przede wszytskim zapewni mu bezpieczeństwo. Zazwyczaj staramy się powierzyć tę rolę komuś z rodziny, jednak nie zawsze jest to możliwe. Właśnie wtedy przychodzi ten czas, w którym musimy zmierzyć się z poszukiwaniem potencjalnych kandydatów na opiekuna.

Zatrudniając Biuro detektywistyczne PARAGRAF mogą Państwo liczyć na:

  • Ustalenie rzeczywistych kwalifikacji opiekunki / opiekuna,
  • Sprawdzenie nastawienia niani do dziecka,
  • Dotarcie do poprzednich pracodawców niani i przeprowadzenie z nimi wywiadu na temat opiekunki,
  • Zebranie informacji dotyczących ewentualnych uzależnień,
  • Sprawdzenie najbliższego towarzystwa opiekunki.

CO JESZCZE MOŻEMY ZROBIĆ

  • Sprawdzenie zachowania niani po zatrudnieniu
  • Weryfikacj opiekunów osób starszych
Biuro Detektywistyczne PARAGRAF zajmuje się również sprawdzaniem zachowania opiekuna do dziecka już po zatrudnieniu. Podczas takiej obserwacji sprawdzamy czy niania rzetelnie wywiązuje się z opieki nad dzieckiem oraz z powierzonych jej obowiązków. Obserwujemy czy opiekunka poświęca dziecku należytą uwagę oraz czy zgodnie z obietnicami zabiera naszą pociechę np na plac zabaw, czy woli poświęcić czas na oglądanie telewizji bądź wizyty w supermarkecie. W czasie obserwacji ustalimy również czy opiekunka nie sprowadza do naszego domu osób trzecich.

Niekiedy w naszym życiu przychodzi moment kiedy musimy podjąć decyzję o wynajęciu opiekuna dla starszej bliskiej nam osoby. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie Biura Detektywistycznego, które pozwoli nam zweryfikować kandydatów na stanowisko opiekuna. Jesteśmy w stanie rzetelnie sprawdzić zarówno kompetencje, jak i podejście do pozostawionego pod opieką kogoś nam bliskiego.

Jeśli los pozostawionych pod czyjąś opieką bliskich nie jest Państwu obojętny lub, co gorsza, dochodzą Was niepokojące sygnały zapraszamy do kontaktu i darmowe konsultacje po których zaproponujemy najlepsze rozwiązania, umożliwiające sprawdzenie czy nasi bliscy są pod odpowiednią opieką i czy nie dzieje im się krzywda.

Nasze usługi

Szybki kontakt

Porada

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz dostarczymy informacje o możliwości realizacji Twojego zlecenia.

POTRZEBUJESZ
POMOCY
DETEKTYWA?

JEŚLI POTRZEBUJESZ POMOCY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SZYBKI KONTAKT

Chcesz zadać dyskretnie pytanie? Napisz do nas.

PARAGRAF
Jarosław Tuszyński

NR. LICENCJI: 0004944

NIP: 967 063 40 59
REGON: 381 704 993

tel: 509 336 925
e-mail: detektyw@detektyw.pl

ZADZWOŃ